У мальовничому куточку на Галичині ошатно розкинулось, потопаюче в зелені, село Переволока. Змійкою в’ється вздовж села річка Стрипа, гострими вершинами перегукуються Травертинові скелі. Це куточок, де можна наодинці побути з природою, поспілкуватись з тваринам, відпочити.

Нещодавно відкрився в Переволоці кінно-спортивний комплекс. На березі двох озер, що виблискують дзеркальною водою, побудовано конюшню європейського типу. Світло і затишно тут тваринам. Верхових скакунів завезено з Німеччини. Кінь – це розумна та добра тварина. Легендами оповиті славні коні наших князів, кращим другом був вороний для козака.

Сьогодні дедалі більш популярними видами активного відпочинку стають кінні прогулянки та верхова їзда. Верхова їзда – це воля, це відчуття польоту, це як літати, не торкаючись землі! У кінно-спортивному комплексі містяться коні різних порід, віків, темпераментів. Заняття ведуть професійні, доброзичливі тренери та фахівці.Проект функціонує за двома напрямками розвитку: кінний спорт та розведення високопорідних коней. На даний час утримуються близько 70 коней.

Доречно буде згадати, що сам процес верхової їзди є справою не тільки захопливою й цікавою, а ще й неймовірно корисною. Винайдена методика лікування – іпотерапія – метод лікування, заснований на взаємодії людини з конем. Спілкування з цими тваринами – порятунок для дітей, хворих на церебральний параліч. А також для любителів риболовлі – рибалка, чудовий спосіб проведення вільного часу. Дозвольте собі дихати чистим повітрям, милуватися безтурботною красою і відчувати себе частиною сильної і вільної стихії. Вам пропонується унікальна риболовля на двох чудових озерах поблизу кінно-спортивного комплексу.

Завітайте до нас – і Ви відчуєте радість, безтурботність та бадьорість.